Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
2.turnaj ml. žáků - K.Hora
3.turnaj ml. žáků - Zruč n. S.
4.turnaj ml. žáků - Libčice
6. turnaj ml. žáků - Wendy Mělník
7. turnaj ml. žactva - Libčice
Rozpis soutěže
turnaj Libčice
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
9. turnaj ml. žactva - K.Hora
10. turnaj ml. žactva - Ml.Boleslav
11. turnaj ml. žactva - Zruč n.S.
12. turnaj ml. žactva - Mělník
5. turnaj ml. žactva - Úvaly (dohrávka)
Společná regionální liga
Přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Pavla Václavková
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.9.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.2. 10:30
AC084
Sez. Ústí - Loko Plzeň j.
22 : 23
20.9. 17:00
AC015
Rokycany - Ledeč n.S.
27 : 21
2.liga mužů SVČ
9.5. 17:00
AD132
Slavia - Kolín
20 : 25
14.11. 11:00
AD055
Ústí n.L. - Kolín
28 : 25
25.10. 17:00
AD046
Pardubice - TJ Sokol Bělá
33 : 16
27.9. 15:00
AD023
Slavia - Chomutov
30 : 26
5.9. 17:00
AD005
Jablonec A - Louny
39 : 29
2.liga mužů JM
13.3. 17:00
AE091
H.Brod - Prostějov
22 : 31
1.liga starších dorostenců
24.4. 15:00
AG116
Lovosice - Jičín
17 : 36
21.11. 16:00
AG038
Dukla - Vsetín
38 : 11
2.liga starších dorostenců Č
21.3. 14:30
AH101
Chodov - Chrudim
21 : 18
20.9. 15:00
AH015
Rokycany - Náchod
22 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
24.4. 13:00
AJ116
Lovosice - Jičín
23 : 31
21.3. 12:30
AJ101
S.Vršovice - Strakonice
27 : 24
Žákovská liga starších žáků
13.12. 13:45
AO025
Dukla 4 - Chodov
8 : 22
13.12. 09:05
AO017
Chodov - Louny
13 : 12
1.liga starších dorostenek
18.4. 15:00
AU119
J.Hradec - Spartak Třebíč
17 : 32
7.11. 16:30
AU046
Liberec - SVŠ Plzeň
32 : 21
24.10. 16:30
AU035
Liberec - Č.Budějovice
31 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
18.4. 13:00
AW119
J.Hradec - Most
30 : 9
14.10. 16:15
AW041
Slavia - S.Vršovice
35 : 17
Český pohár žen
30.9. 18:30
AY012
Astra - Liberec
25 : 24
Přebor Prahy žen
13.6. 16:00
BB128
Kobylisy II C - Háje
18 : 28
3.6. 18:15
BB125
Háje - Praha 4
27 : 6
30.5. 19:00
BB119
Turnov - S.Vršovice B
24 : 16
4.5. 18:30
BB087
Astra C - Astra B
15 : 17
25.4. 14:00
BB077
Mělník - SVŠ Plzeň B
8 : 27
11.10. 14:00
BB047
Mělník - Astra C
14 : 18
29.9. 18:30
BB032
Astra B - Střešovice
18 : 17
6.9. 14:00
BB003
Mělník - Astra B
16 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
- výsledky
video
online
Libčice - Mělník
1 : 20
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
5 : 8
video
online
Mělník - Ml. Boleslav
14 : 2
video
online
Libčice - Zruč n.S.
1 : 14
video
online
Ml. Boleslav - Kutná Hora
4 : 18
video
online
Mělník - Zruč n.S.
13 : 6
video
online
Ml. Boleslav - Libčice
11 : 6
video
online
Kutná Hora - Mělník
9 : 17
video
online
Zruč n.S. - Ml. Boleslav
14 : 3
video
online
Kutná Hora - Libčice
12 : 2
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník
4
4
0
0
64 : 18
8
2
Kutná Hora
4
3
0
1
47 : 28
6
3
Zruč n.S.
4
2
0
2
39 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
0
3
20 : 52
2
5
Libčice
4
0
0
4
10 : 57
0
Tabulka střelců
Jan Chmelík
Wendy Mělník
28
Jan Hradecký
Wendy Mělník
22
Jiří Schwarz
Sparta Kutná Hora
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Chmelík
Wendy Mělník
2
Luboš Bandi
Sparta Kutná Hora
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sebastián Termanini
Sokol Libčice n. Vlt.
2
Antonín Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
2
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.