Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
2.turnaj ml. žáků - K.Hora
3.turnaj ml. žáků - Zruč n. S.
4.turnaj ml. žáků - Libčice
6. turnaj ml. žáků - Wendy Mělník
7. turnaj ml. žactva - Libčice
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
9. turnaj ml. žactva - K.Hora
10. turnaj ml. žactva - Ml.Boleslav
11. turnaj ml. žactva - Zruč n.S.
12. turnaj ml. žactva - Mělník
Rozpis soutěže
turnaj Mělník
5. turnaj ml. žactva - Úvaly (dohrávka)
Společná regionální liga
Přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Pavla Václavková
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.9.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.2. 10:30
AC084
Sez. Ústí - Loko Plzeň j.
22 : 23
20.9. 17:00
AC015
Rokycany - Ledeč n.S.
27 : 21
2.liga mužů SVČ
9.5. 17:00
AD132
Slavia - Kolín
20 : 25
14.11. 11:00
AD055
Ústí n.L. - Kolín
28 : 25
25.10. 17:00
AD046
Pardubice - TJ Sokol Bělá
33 : 16
27.9. 15:00
AD023
Slavia - Chomutov
30 : 26
5.9. 17:00
AD005
Jablonec A - Louny
39 : 29
2.liga mužů JM
13.3. 17:00
AE091
H.Brod - Prostějov
22 : 31
1.liga starších dorostenců
24.4. 15:00
AG116
Lovosice - Jičín
17 : 36
21.11. 16:00
AG038
Dukla - Vsetín
38 : 11
2.liga starších dorostenců Č
21.3. 14:30
AH101
Chodov - Chrudim
21 : 18
20.9. 15:00
AH015
Rokycany - Náchod
22 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
24.4. 13:00
AJ116
Lovosice - Jičín
23 : 31
21.3. 12:30
AJ101
S.Vršovice - Strakonice
27 : 24
Žákovská liga starších žáků
13.12. 13:45
AO025
Dukla 4 - Chodov
8 : 22
13.12. 09:05
AO017
Chodov - Louny
13 : 12
1.liga starších dorostenek
18.4. 15:00
AU119
J.Hradec - Spartak Třebíč
17 : 32
7.11. 16:30
AU046
Liberec - SVŠ Plzeň
32 : 21
24.10. 16:30
AU035
Liberec - Č.Budějovice
31 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
18.4. 13:00
AW119
J.Hradec - Most
30 : 9
14.10. 16:15
AW041
Slavia - S.Vršovice
35 : 17
Český pohár žen
30.9. 18:30
AY012
Astra - Liberec
25 : 24
Přebor Prahy žen
13.6. 16:00
BB128
Kobylisy II C - Háje
18 : 28
3.6. 18:15
BB125
Háje - Praha 4
27 : 6
30.5. 19:00
BB119
Turnov - S.Vršovice B
24 : 16
4.5. 18:30
BB087
Astra C - Astra B
15 : 17
25.4. 14:00
BB077
Mělník - SVŠ Plzeň B
8 : 27
11.10. 14:00
BB047
Mělník - Astra C
14 : 18
29.9. 18:30
BB032
Astra B - Střešovice
18 : 17
6.9. 14:00
BB003
Mělník - Astra B
16 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
- výsledky
video
online
Mělník - Libčice
17 : 0
video
online
Ml. Boleslav - Kutná Hora
9 : 12
video
online
Libčice - Úvaly
0 : 16
video
online
Mělník - Ml. Boleslav
14 : 9
video
online
Úvaly - Kutná Hora
12 : 3
video
online
Ml. Boleslav - Libčice
13 : 0
video
online
Mělník - Úvaly
8 : 10
video
online
Kutná Hora - Libčice
13 : 1
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
7 : 12
video
online
Mělník - Kutná Hora
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly
4
4
0
0
50 : 18
8
2
Kutná Hora
4
3
0
1
36 : 29
6
3
Mělník
4
2
0
2
46 : 27
4
4
Ml. Boleslav
4
1
0
3
38 : 38
2
5
Libčice
4
0
0
4
1 : 59
0
Tabulka střelců
Jan Chmelík
Wendy Mělník
22
Jan Oktábec
TJ Sokol Úvaly
16
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Libor Kostecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
2
Jakub Zelenka
Wendy Mělník
1
Tomáš Starý
TJ AŠ Mladá Boleslav
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Schwarz
Sparta Kutná Hora
4
Lukáš Brajer
TJ Sokol Úvaly
4
Jakub Zelenka
Wendy Mělník
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.