Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
Rozpis soutěže
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
2.turnaj ml. žáků - K.Hora
3.turnaj ml. žáků - Zruč n. S.
4.turnaj ml. žáků - Libčice
6. turnaj ml. žáků - Wendy Mělník
7. turnaj ml. žactva - Libčice
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
9. turnaj ml. žactva - K.Hora
10. turnaj ml. žactva - Ml.Boleslav
11. turnaj ml. žactva - Zruč n.S.
12. turnaj ml. žactva - Mělník
5. turnaj ml. žactva - Úvaly (dohrávka)
Společná regionální liga
Přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Pavla Václavková
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.9.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
21.5. 17:00
BD021
Slavia - Háje
31 : 12
29.4. 18:00
BD018
Kobylisy II - Astra
17 : 15
Přebor Prahy mladších žáků
27.5. 16:15
BE051
Kobylisy - Dukla 4
21 : 14
13.5. 16:15
BE042
Kobylisy - Chodov
19 : 13
17.9. 16:15
BE012
Kobylisy - Dukla 6
10 : 19
Přebor Prahy mladších žákyň
11.5. 18:00
BF044
Kobylisy II A - S.Vršovice
24 : 13
11.5. 17:00
BF043
Kobylisy II B - Háje "A"
7 : 19
15.4. 17:00
BF032
Astra - Kobylisy II B
17 : 11
23.11. 17:15
BF026
Kobylisy II A - Astra
21 : 14
7.10. 17:00
BF022
Háje "A" - Slavia
10 : 17
1.10. 17:00
BF019
Astra - Háje "A"
10 : 17
9.9. 17:00
BF006
Slavia - Kobylisy II B
34 : 5
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
6.9. 12:00
07
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
11 : 8
6.9. 09:20
03
Úvaly - Zruč n.S.
14 : 9
6.9. 08:00
01
Ml. Boleslav - Úvaly
2 : 10
Společná regionální liga
13.6. 10:30
CR052
Kutná Hora - S.Vršovice
16 : 21
6.6. 16:00
CR086
Wendy Mělník - Kutná Hora
18 : 22
30.5. 17:00
CR082
Sokol Úvaly - Libčice n. Vlt.
11 : 18
29.5. 10:30
CR080
Zruč n.S. - Wendy Mělník
14 : 24
26.5. 18:30
CR063
L.Vršovice A - Chodov B
21 : 24
15.5. 10:30
CR071
Chodov B - Zruč n.S.
32 : 25
25.4. 16:00
CR060
Wendy Mělník - Libčice n. Vlt.
23 : 27
11.10. 16:00
CR030
Wendy Mělník - S.Vršovice
21 : 28
6.9. 16:00
CR003
Wendy Mělník - Sokol Úvaly
25 : 20
Severočeská liga stž
5.9. 14:30
DG002
Jablonec - Lovosice A
21 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
- výsledky
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
2 : 10
video
online
Kutná Hora - Libčice
22 : 2
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
14 : 9
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
10 : 12
video
online
Zruč n.S. - Libčice
18 : 3
video
online
Úvaly - Kutná Hora
13 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
11 : 8
video
online
Libčice - Úvaly
1 : 18
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
10 : 18
video
online
Libčice - Ml. Boleslav
1 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly
4
4
0
0
55 : 19
8
2
Ml. Boleslav
4
3
0
1
45 : 29
6
3
Kutná Hora
4
2
0
2
57 : 37
4
4
Zruč n.S.
4
1
0
3
45 : 46
2
5
Libčice
4
0
0
4
7 : 78
0
Tabulka střelců
Matěj Veselý
Sparta Kutná Hora
26
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Paďouk
Sparta Kutná Hora
2
Vladimír Červinka
Jiskra Zruč n. S.
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.