Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
2.turnaj ml. žáků - K.Hora
3.turnaj ml. žáků - Zruč n. S.
4.turnaj ml. žáků - Libčice
6. turnaj ml. žáků - Wendy Mělník
7. turnaj ml. žactva - Libčice
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
9. turnaj ml. žactva - K.Hora
10. turnaj ml. žactva - Ml.Boleslav
11. turnaj ml. žactva - Zruč n.S.
12. turnaj ml. žactva - Mělník
5. turnaj ml. žactva - Úvaly (dohrávka)
Společná regionální liga
Rozpis soutěže
SRL
Přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Společná regionální liga
podzim - 1. kolo
5.9.2009
10:30
CR001
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
TJ JM Chodov B
Martin Polák
,
Josef Kokoška
,
6.9.2009
10:30
CR002
TJ Sparta Kutná Hora
-
Lokomotiva Vršovice A
Jan Opata
,
Michael Černý
,
6.9.2009
16:00
CR003
Wendy Mělník
-
TJ Sokol Úvaly
Pavla Václavková
,
Libor Skružný
,
5.9.2009
14:30
CR005
Sokol Libčice n. Vlt.
-
ŽBS Železný Brod
Luděk Točík
,
Jaroslav Průžek
,
podzim - 2. kolo
13.9.2009
16:30
CR006
TJ JM Chodov B
-
ŽBS Železný Brod
Miroslav Jeřábek
,
13.9.2009
17:00
CR008
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Vršovice
Vilém Novotný
,
Michael Černý
,
13.9.2009
18:00
CR009
Lokomotiva Vršovice A
-
Wendy Mělník
Lukáš Veselý
,
Josef Čapek
,
12.9.2009
10:30
CR010
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
TJ Sparta Kutná Hora
Marta Sovová
,
Gabriela Říhová
,
podzim - 3. kolo
20.9.2009
10:30
CR011
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ JM Chodov B
Radomír Bartušek
,
Jiří Dolejší
,
20.9.2009
16:00
CR012
Wendy Mělník
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Ivan Dolejš
,
Renata Kamišová
,
20.9.2009
16:00
CR013
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
Martin Mydlář
,
Martin Zych
,
19.9.2009
14:30
CR014
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ Sokol Úvaly
Marián Šiška
,
Vilém Novotný
,
podzim - 4. kolo
28.9.2009
17:00
CR017
TJ Sokol Úvaly
-
ŽBS Železný Brod
Václav Skala
,
Vladimír Prchal
,
27.9.2009
17:00
CR018
Lokomotiva Vršovice A
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Marta Sovová
,
Gabriela Říhová
,
26.9.2009
10:30
CR019
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Sokol Vršovice
Martin Hart
,
Miloš Fogl
,
27.9.2009
10:30
CR020
TJ Sparta Kutná Hora
-
Wendy Mělník
Martin Polák
,
Josef Kokoška
,
podzim - 5. kolo
4.10.2009
16:00
CR021
Wendy Mělník
-
TJ JM Chodov B
Jiří Svítek
,
Vilém Novotný
,
4.10.2009
16:00
CR022
Sokol Vršovice
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jan Špaček
,
Jiří Melka
,
3.10.2009
14:30
CR023
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Luděk Točík
,
Petr Halada
,
3.10.2009
18:00
CR024
ŽBS Železný Brod
-
Lokomotiva Vršovice A
Jaromír Halíř
,
podzim - 6. kolo
11.10.2009
16:30
CR026
TJ JM Chodov B
-
TJ Sokol Úvaly
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
10.10.2009
10:30
CR028
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
ŽBS Železný Brod
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
11.10.2009
10:30
CR029
TJ Sparta Kutná Hora
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Jiří Dolejší
,
Radomír Bartušek
,
11.10.2009
16:00
CR030
Wendy Mělník
-
Sokol Vršovice
Pavla Václavková
,
Libor Skružný
,
podzim - 7. kolo
18.10.2009
16:00
CR031
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov B
Miroslav Jeřábek
,
Jaroslav März
,
17.10.2009
18:00
CR033
ŽBS Železný Brod
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jaromír Halíř
,
18.10.2009
18:00
CR035
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ Sokol Úvaly
Lucie Blažeková
,
Martin Průcha
,
podzim - 8. kolo
29.10.2009
20:45
CR036
TJ JM Chodov B
-
Lokomotiva Vršovice A
Libor Skružný
,
Radoslav Kavulič
,
24.10.2009
14:00
CR037
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Dolejší
,
25.10.2009
16:00
CR039
Wendy Mělník
-
ŽBS Železný Brod
Václav Skala
,
Jiří Melka
,
25.10.2009
12:30
CR040
Sokol Vršovice
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Martin Průcha
,
Lucie Blažeková
,
podzim - 9. kolo
31.10.2009
18:00
CR042
ŽBS Železný Brod
-
Sokol Vršovice
Petr Balatka
,
1.11.2009
15:00
CR045
Lokomotiva Vršovice A
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Jindřich Mára
,
Jaroslav Průžek
,
jaro - 10. kolo
10.4.2010
12:00
CR053
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Zdeněk Tůma
,
Milan Illmann
,
11.4.2010
17:00
CR054
Lokomotiva Vršovice A
-
ŽBS Železný Brod
Vlastimil Obořil
,
Libor Skružný
,
jaro - 11. kolo
18.4.2010
17:00
CR055
TJ Sokol Úvaly
-
TJ JM Chodov B
Jiří Svítek
,
Jindřich Mára
,
17.4.2010
18:00
CR056
ŽBS Železný Brod
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Jan Pitař
,
Petr Balatka
,
17.4.2010
14:30
CR057
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
17.4.2010
13:00
CR058
Sokol Vršovice
-
Wendy Mělník
Marián Šiška
,
Jiří Studecký
,
jaro - 12. kolo
24.4.2010
18:30
CR051
TJ JM Chodov B
-
Wendy Mělník
Luděk Točík
,
Jindřich Mára
,
25.4.2010
16:00
CR060
Wendy Mělník
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Pavla Václavková
,
Libor Skružný
,
25.4.2010
10:30
CR061
TJ Sparta Kutná Hora
-
ŽBS Železný Brod
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
25.4.2010
17:00
CR062
TJ Sokol Úvaly
-
Lokomotiva Vršovice A
Jiří Svítek
,
Jindřich Mára
,
jaro - 13. kolo
2.5.2010
17:00
CR064
TJ Sokol Úvaly
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
1.5.2010
18:00
CR065
ŽBS Železný Brod
-
Wendy Mělník
Miloš Podzimek
,
Radomír Bartušek
,
1.5.2010
14:30
CR066
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Průžek
,
Vilém Novotný
,
jaro - 14. kolo
7.5.2010
18:00
CR044
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Sparta Kutná Hora
9.5.2010
12:30
CR067
TJ JM Chodov B
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Libor Skružný
,
Radoslav Kavulič
,
9.5.2010
16:00
CR068
Sokol Vršovice
-
ŽBS Železný Brod
Luděk Točík
,
Marta Sovová
,
9.5.2010
10:30
CR069
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ Sokol Úvaly
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
8.5.2010
10:30
CR070
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Lokomotiva Vršovice A
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
jaro - 15. kolo
15.5.2010
10:30
CR071
TJ JM Chodov B
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Pavla Václavková
,
Petr Halada
,
16.5.2010
17:00
CR072
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jan Špaček
,
Jiří Melka
,
16.5.2010
17:00
CR073
TJ Sokol Úvaly
-
Wendy Mělník
Marta Sovová
,
Hana Hofmanová
,
15.5.2010
18:00
CR074
ŽBS Železný Brod
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Karel Liška
,
Petr Pešek
,
jaro - 16. kolo
22.5.2010
14:30
CR032
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Wendy Mělník
Radovan Kábrt
,
Vilém Novotný
,
22.5.2010
18:00
CR075
ŽBS Železný Brod
-
TJ JM Chodov B
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
23.5.2010
16:00
CR076
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Šulc
,
Vladimír Polák
,
23.5.2010
16:00
CR077
Wendy Mělník
-
Lokomotiva Vršovice A
Pavla Václavková
,
Renata Kamišová
,
23.5.2010
10:30
CR078
TJ Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Jaroslav Průžek
,
Jiří Svítek
,
jaro - 17. kolo
26.5.2010
18:30
CR063
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ JM Chodov B
Libor Skružný
,
Pavla Václavková
,
30.5.2010
16:30
CR079
TJ JM Chodov B
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
29.5.2010
10:30
CR080
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Wendy Mělník
Pavla Václavková
,
Libor Skružný
,
30.5.2010
17:00
CR081
Lokomotiva Vršovice A
-
Sokol Vršovice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
30.5.2010
17:00
CR082
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Jan Opata
,
Pavla Václavková
,
jaro - 18. kolo
12.6.2010
14:30
CR041
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ JM Chodov B
Václav Kohout
,
Martin Průcha
,
13.6.2010
10:30
CR052
TJ Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice
Libor Skružný
,
Pavla Václavková
,
1.6.2010
18:45
CR059
TJ JM Chodov B
-
Sokol Vršovice
Petr Halada
,
Martin Průcha
,
5.6.2010
18:00
CR083
ŽBS Železný Brod
-
TJ Sokol Úvaly
Petr Balatka
,
Miloš Podzimek
,
6.6.2010
16:00
CR084
Sokol Vršovice
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Petr Halada
,
Michael Černý
,
5.6.2010
14:30
CR085
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Lokomotiva Vršovice A
Václav Skala
,
Vilém Novotný
,
6.6.2010
16:00
CR086
Wendy Mělník
-
TJ Sparta Kutná Hora
Pavla Václavková
,
Libor Skružný
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.