Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
Rozpis soutěže
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
2.turnaj ml. žáků - K.Hora
3.turnaj ml. žáků - Zruč n. S.
4.turnaj ml. žáků - Libčice
6. turnaj ml. žáků - Wendy Mělník
7. turnaj ml. žactva - Libčice
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
9. turnaj ml. žactva - K.Hora
10. turnaj ml. žactva - Ml.Boleslav
11. turnaj ml. žactva - Zruč n.S.
12. turnaj ml. žactva - Mělník
5. turnaj ml. žactva - Úvaly (dohrávka)
Společná regionální liga
Přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tomáš Janus
Post
Mateřský klub
Sokol ŽBS Železný Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
169
Starty
2.liga mužů SVČ
10.04. [AD110]
Ml. Boleslav - Kolín
23 : 23
6 branek
28.03. [AD108]
Hr.Králové - Ml. Boleslav
34 : 22
2 branek
20.03. [AD097]
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
38 : 27
5 branek
13.03. [AD096]
Ml. Boleslav - Louny
21 : 33
2 branek
06.03. [AD086]
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
18 : 22
6 branek
28.02. [AD083]
Ml. Boleslav - Most
34 : 27
4 branek
20.02. [AD075]
Jablonec A - Ml. Boleslav
21 : 19
0 branek
14.02. [AD070]
Ml. Boleslav - Chomutov
27 : 20
2 branek
Společná regionální liga
05.06. [CR083]
Ž. Brod - Sokol Úvaly
29 : 21
6 branek
22.05. [CR075]
Ž. Brod - Chodov B
18 : 25
9 branek
09.05. [CR068]
S.Vršovice - Ž. Brod
22 : 15
1 branek
01.05. [CR065]
Ž. Brod - Wendy Mělník
25 : 22
7 branek
25.04. [CR061]
Kutná Hora - Ž. Brod
30 : 23
6 branek
31.10. [CR042]
Ž. Brod - S.Vršovice
19 : 20
8 branek
25.10. [CR039]
Wendy Mělník - Ž. Brod
16 : 23
5 branek
17.10. [CR033]
Ž. Brod - Kutná Hora
26 : 23
10 branek
10.10. [CR028]
Zruč n.S. - Ž. Brod
22 : 22
7 branek
03.10. [CR024]
Ž. Brod - L.Vršovice A
24 : 24
8 branek
28.09. [CR017]
Sokol Úvaly - Ž. Brod
21 : 16
6 branek
13.09. [CR006]
Chodov B - Ž. Brod
22 : 18
6 branek
05.09. [CR005]
Libčice n. Vlt. - Ž. Brod
30 : 12
5 branek
Oblastní přebor - muži
11.06. [IA029]
Ž. Brod - SK Turnov
19 : 16
7 branek
29.05. [IA026]
Ledeč n. S. "B" - Ž. Brod
19 : 25
6 branek
16.05. [IA022]
Pardubice "B" - Ž. Brod
14 : 18
1 branek
07.05. [IA018]
Ž. Brod - D.Králové B
25 : 25
4 branek
27.11. [IA014]
Náchod "B" - Ž. Brod
29 : 25
7 branek
14.11. [IA013]
Ž. Brod - Pardubice "B"
22 : 18
8 branek
07.11. [IA012]
D.Králové B - Ž. Brod
25 : 17
9 branek
25.09. [IA005]
SK Turnov - Ž. Brod
16 : 17
9 branek
19.09. [IA004]
Ž. Brod - Ledeč n. S. "B"
24 : 21
7 branek
Další
Předchozí kola
- výsledky
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
2 : 10
video
online
Kutná Hora - Libčice
22 : 2
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
14 : 9
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
10 : 12
video
online
Zruč n.S. - Libčice
18 : 3
video
online
Úvaly - Kutná Hora
13 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
11 : 8
video
online
Libčice - Úvaly
1 : 18
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
10 : 18
video
online
Libčice - Ml. Boleslav
1 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly
4
4
0
0
55 : 19
8
2
Ml. Boleslav
4
3
0
1
45 : 29
6
3
Kutná Hora
4
2
0
2
57 : 37
4
4
Zruč n.S.
4
1
0
3
45 : 46
2
5
Libčice
4
0
0
4
7 : 78
0
Tabulka střelců
Matěj Veselý
Sparta Kutná Hora
26
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Paďouk
Sparta Kutná Hora
2
Vladimír Červinka
Jiskra Zruč n. S.
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.