Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
2.turnaj ml. žáků - K.Hora
3.turnaj ml. žáků - Zruč n. S.
4.turnaj ml. žáků - Libčice
6. turnaj ml. žáků - Wendy Mělník
7. turnaj ml. žactva - Libčice
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
9. turnaj ml. žactva - K.Hora
Rozpis soutěže
turnaj K.Hora
10. turnaj ml. žactva - Ml.Boleslav
11. turnaj ml. žactva - Zruč n.S.
12. turnaj ml. žactva - Mělník
5. turnaj ml. žactva - Úvaly (dohrávka)
Společná regionální liga
Přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Sebastián Termanini
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
41
Starty
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
06.09. [10]
Libčice - Ml. Boleslav
1 : 20
0 branek
06.09. [08]
Libčice - Úvaly
1 : 18
0 branek
06.09. [05]
Zruč n.S. - Libčice
18 : 3
0 branek
06.09. [02]
Kutná Hora - Libčice
22 : 2
0 branek
2.turnaj ml. žáků - K.Hora
19.09. [CB010]
Kutná Hora - Libčice
14 : 1
0 branek
19.09. [CB008]
Mělník - Libčice
20 : 5
1 branek
19.09. [CB005]
Úvaly - Libčice
14 : 2
2 branek
19.09. [CB003]
Libčice - Zruč n.S.
3 : 19
3 branek
3.turnaj ml. žáků - Zruč n. S.
27.09. [CC010]
Zruč n.S. - Libčice
14 : 0
0 branek
27.09. [CC008]
Mělník - Libčice
11 : 3
3 branek
27.09. [CC003]
Libčice - Úvaly
0 : 19
0 branek
4.turnaj ml. žáků - Libčice
10.10. [CD010]
Kutná Hora - Libčice
14 : 2
0 branek
10.10. [CD007]
Ml. Boleslav - Libčice
7 : 1
0 branek
10.10. [CD004]
Libčice - Úvaly
2 : 16
0 branek
10.10. [CD001]
Libčice - Mělník
3 : 8
0 branek
6. turnaj ml. žáků - Wendy Mělník
01.11. [CF006]
Ml. Boleslav - Libčice
6 : 0
0 branek
01.11. [CF003]
Libčice - Zruč n.S.
0 : 16
0 branek
01.11. [CF001]
Mělník - Libčice
7 : 0
0 branek
7. turnaj ml. žactva - Libčice
11.04. [CG010]
Kutná Hora - Libčice
12 : 2
2 branek
11.04. [CG007]
Ml. Boleslav - Libčice
11 : 6
6 branek
11.04. [CG004]
Libčice - Zruč n.S.
1 : 14
0 branek
11.04. [CG001]
Libčice - Mělník
1 : 20
1 branek
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
24.04. [CI008]
Zruč n.S. - Libčice
13 : 6
4 branek
24.04. [CI003]
Ml. Boleslav - Libčice
3 : 2
2 branek
24.04. [CI001]
Úvaly - Libčice
16 : 2
2 branek
10. turnaj ml. žactva - Ml.Boleslav
16.05. [CK010]
Libčice - Ml. Boleslav
1 : 13
0 branek
16.05. [CK008]
Libčice - Úvaly
2 : 17
2 branek
16.05. [CK005]
Zruč n.S. - Libčice
16 : 4
4 branek
16.05. [CK002]
Mělník - Libčice
8 : 6
6 branek
11. turnaj ml. žactva - Zruč n.S.
30.05. [CL009]
Kutná Hora - Libčice
11 : 2
2 branek
Další
Předchozí kola
- výsledky
video
online
Kutná Hora - Zruč n.S.
9 : 8
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
5 : 13
video
online
Zruč n.S. - Mělník
3 : 11
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
4 : 15
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
15 : 11
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
16 : 6
video
online
Úvaly - Mělník
9 : 8
video
online
Zruč n.S. - Ml. Boleslav
17 : 9
video
online
Kutná Hora - Mělník
13 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly
4
4
0
0
49 : 33
8
2
Kutná Hora
4
3
0
1
47 : 35
6
3
Mělník
4
2
0
2
43 : 29
4
4
Zruč n.S.
4
1
0
3
39 : 44
2
5
Ml. Boleslav
4
0
0
4
24 : 61
0
Tabulka střelců
Jan Chmelík
Wendy Mělník
18
Matěj Havlíček
Jiskra Zruč n. S.
18
Jiří Schwarz
Sparta Kutná Hora
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Valenta
TJ Sokol Úvaly
2
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
2
Jan Chmelík
Wendy Mělník
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.