Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
2.turnaj ml. žáků - K.Hora
3.turnaj ml. žáků - Zruč n. S.
4.turnaj ml. žáků - Libčice
6. turnaj ml. žáků - Wendy Mělník
7. turnaj ml. žactva - Libčice
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
9. turnaj ml. žactva - K.Hora
10. turnaj ml. žactva - Ml.Boleslav
11. turnaj ml. žactva - Zruč n.S.
12. turnaj ml. žactva - Mělník
5. turnaj ml. žactva - Úvaly (dohrávka)
Společná regionální liga
Rozpis soutěže
SRL
Přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jiří Kaplan
Jiskra Zruč n. Sáz.
12 - 0 - 0 - 6
Jan Vitner
Lokomotiva Vršovice A
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Ševčík
Lokomotiva Vršovice A
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Rudolf
TJ Sparta Kutná Hora
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Pössnicker
TJ JM Chodov B
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Pelikán
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Luboš Manda
Sokol Libčice n. Vlt.
10 - 0 - 0 - 5
František Kafka
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Michael Šefr
ŽBS Železný Brod
8 - 0 - 0 - 4
Jan Podroužek
Sokol Libčice n. Vlt.
8 - 0 - 0 - 4
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8 - 0 - 0 - 4
Kamil Navrátil
Lokomotiva Vršovice A
8 - 0 - 0 - 4
Jan Kvapil
TJ Sokol Úvaly
8 - 0 - 0 - 4
Jan Kuchyňka
Jiskra Zruč n. Sáz.
8 - 0 - 0 - 4
Petr Kaplan
Jiskra Zruč n. Sáz.
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Jansa
Wendy Mělník
8 - 0 - 0 - 4
Ondřej Hanus
TJ JM Chodov B
8 - 0 - 1 - 4
Martin Čech
ŽBS Železný Brod
8 - 0 - 0 - 4
Ondřej Branyš
TJ Sokol Úvaly
8 - 0 - 0 - 4
Daniel Vaněk
Lokomotiva Vršovice A
6 - 0 - 0 - 3
Martin Šetelík
TJ JM Chodov B
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Stibořík
Lokomotiva Vršovice A
6 - 0 - 0 - 3
Matyáš Rezek
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Martin Převrátil
TJ JM Chodov B
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Pazdera
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Ladislav Manda
Sokol Libčice n. Vlt.
6 - 0 - 0 - 3
Jan Křeček
TJ JM Chodov B
6 - 0 - 0 - 3
Petr Jansa
Wendy Mělník
6 - 0 - 0 - 3
Štěpán Hřebejk
Sokol Libčice n. Vlt.
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Hruška
TJ Sokol Úvaly
6 - 0 - 0 - 3
Luděk Hrbek
Lokomotiva Vršovice A
6 - 0 - 0 - 3
Radek Hovorka
TJ Sparta Kutná Hora
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Hamza
Sokol Libčice n. Vlt.
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Filipets
ŽBS Železný Brod
6 - 0 - 1 - 3
Martin Doubek
Sokol Libčice n. Vlt.
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
4 - 0 - 0 - 2
Aleš Tuláček
ŽBS Železný Brod
4 - 0 - 0 - 2
Michal Tkadlec
Sokol Libčice n. Vlt.
4 - 0 - 0 - 2
Filip Thieme
TJ Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Petr Sukdolák
TJ Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Chodov B - S.Vršovice
28 : 25
video
online
Libčice n. Vlt. - L.Vršovice A
24 : 18
video
online
Ž. Brod - Sokol Úvaly
29 : 21
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
32 : 17
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
18 : 22
video
online
Libčice n. Vlt. - Chodov B
19 : 22
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
16 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Chodov B
16
15
1
0
440 : 342
31
2
S.Vršovice
16
13
0
3
394 : 324
26
3
Libčice n. Vlt.
16
12
0
4
378 : 279
24
4
Kutná Hora
16
7
0
9
379 : 371
14
5
L.Vršovice A
16
6
2
8
339 : 375
14
6
Ž. Brod
16
5
2
9
324 : 354
12
7
Wendy Mělník
16
6
0
10
336 : 382
12
8
Sokol Úvaly
16
4
0
12
327 : 387
8
9
Zruč n.S.
16
1
1
14
304 : 407
3
Tabulka střelců
Ondřej Kroutil
TJ Sokol Úvaly
130
Jakub Pazdera
Sokol Vršovice
84
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Kroutil
TJ Sokol Úvaly
35
Stanislav Doležal
Lokomotiva Vršovice A
28
Matěj Šalátek
TJ Sparta Kutná Hora
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulhánek
TJ JM Chodov B
36
Tomáš Keller
Wendy Mělník
36
Michal Nováček
Sokol Vršovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.